Bezpłatne sesje dla modelek Kraków

Bezpłatne sesje dla modelek to propozycja dla kobiet w wieku 18-50 chcących spróbować swych sił przed obiektywem. Jeśli marzy Ci się piękna sesja kobieca, możesz ją mieć zupełnie za darmo na zasadach TFP. Zobacz co mam do zaoferowania.

Sesje TFP – co to takiego?

Sesja TFP to „Time For Photos”, a zatem „czas za zdjęcia”. Ogólnie rzecz biorąc jest to rodzaj porozumienia między fotografem a modelką, w którym sesja ma charakter bezpłatny, a obie strony zyskują świetne zdjęcia. Sesje TFP są dość powszechne i sam również od czasu do czasu znajduję chwilę na taką formę współpracy.

bezpłatne sesje dla modelek

Dla kogo sesja TFP?

Jak już wspomniałem, bezpłatne sesje dla modelek to współpraca w której zyskują obie strony. To bardzo prosty układ. Modelka otrzymuje piękne zdjęcia, natomiast fotograf wzbogaca swoje portfolio o kolejną, ciekawą osobę.

Nie chodzi tu o jakiś konkretny kanon urody, wzrost czy kolor włosów. Raczej o kogoś, kto będzie pasował do portfolio i stylu fotografa. Kiedy wybierasz fotografa na sesję, akceptujesz jego styl fotografowania i retuszu. Aby ten układ był kompletny, fotograf musi również zaakceptować Ciebie. Później jest już z górki 🙂

Warto pamiętać, że aby sesje TFP miały sens, muszą wiązać się z zaangażowaniem obu stron. Na czym to polega? O tym poniżej.

Sesja TFP – moje obowiązki jako fotografa

W ramach współpracy obejmującej bezpłatne sesje dla modelek zobowiązuję się do wykonania zdjęć zgodnie z ustaleniami. Moją rolą jest wybór odpowiedniego miejsca i pory dnia, wykonanie profesjonalnych zdjęć, retusz i nieodpłatne przekazanie gotowych zdjęć modelce razem z licencją, dzięki której modelka może wykorzystywać zdjęcia do celów prywatnych, promocyjnych etc. Kwestie takie jak styl i ilość zdjęć to wynik naszych ustaleń.

Sesja TFP – Twoje obowiązki jako modelki

Jeśli zgłaszasz się na sesję TFP jako modelka, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu do sesji. Ubiór, fryzura, makijaż i dodatki – wszystkie szczegóły omawiamy przez Messenger lub WhatsApp. Po sesji jako modelka masz możliwość wyboru swoich ulubionych zdjęć do retuszu i podobnie jak fotograf, wyrażasz zgodę na nieodpłatne i bezterminowe wykorzystanie zdjęć w materiałach promocyjnych fotografa – na stronie internetowej, profilach social media, serwisach typu Max Models etc.

Bezpłatne sesje dla modelek – jak to wygląda?

Jeśli zainteresowały Cię bezpłatne sesje dla modelek, poniżej w skrócie przeczytasz o zasadach na jakich wykonuję sesje TFP:

  1. Skontaktuj się i zapytaj o sesję TFP. Nie zapomnij przesłać link do swojego konta na Instagramie, Max Models lub Facebook’u.
  2. Jeśli będę zainteresowany współpracą, ustalamy szczegóły takie jak styl, ilość zdjęć, miejsce i termin sesji. Przesyłam Ci e-mail z warunkami do akceptacji. Ustalenia zawarte w e-mail’u są wiążące dla mnie i dla Ciebie.
  3. Ustalamy dogodny dla mnie i dla Ciebie termin i miejsce sesji. Spotykamy się i działamy.
  4. Po sesji wspólnie wybieramy najlepsze zdjęcia do retuszu. Przesyłam Ci pliki podglądu.
  5. Otrzymujesz gotowe zdjęcia które możesz wykorzystać w ramach ustalonych warunków.

To wszystko. Współpraca jest naprawdę prosta.

Sesja TFP – rodzaje zdjęć

W ramach sesji TFP możesz liczyć na:

  • subtelne zdjęcia portretowe
  • zdjęcia lifestyle’owe
  • zdjęcia typu beauty/ glamour

Bezpłatna sesja w Krakowie – jesteś zainteresowana?

Jeśli jesteś zainteresowana sesją TFP w Krakowie lub okolicach, skontaktuj się ze mną telefonicznie +48 503 950 939 , e-mail’owo kontakt@anyday.pl lub przez Messenger anyday.pl.

Bezpłatne sesje dla modelek na zasadach TFP realizuję w zależności od dostępności czasu. Jeśli akurat mam go trochę, z przyjemnością zrobię Ci kilka fajnych zdjęć.

Zapraszam również na sesje kobiece w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji o takich zdjęciach w linku Sesja kobieca – koniecznie przeczytaj ten post jeśli zależy Ci na pięknych zdjęciach.