opinie

Opinie

Co mówią inni?


letnia sesja kobieca

Jedna z najprzyjemniejszych sesji, w których miałam okazję brać udział. Konkret, profesjonalizm, 100% współpracy. Nic dodać nic ująć, a Darek to fotograf, do którego aż chce się wracać, żeby znowu coś fajnego stworzyć. Polecam serdecznie 🙂

EWELINA


Minął rok od naszego Wielkiego Dnia, a dzięki Twoim zdjęciom wspomnienia są nadal świeże. Dziękujemy za cudowne zdjęcia, które zachwyciły nas i naszych gości. Z pewnością nie zapomnę Twojego wyrazu twarzy po sprincie wykonanym pod naszą górkę do domu na przygotowania, połączonego z pełnym zaangażowaniem do natychmiastowego uwieczniania tych pięknych chwil. Polecamy serdecznie. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność i niezła frajda!

MARIOLA i JAKUB


Polecam z serca! Bardzo przyjemnie i łatwo się współpracowało. Miła atmosfera podczas zdjęć i świetne efekty. Zresztą to profesjonalista, więc co tu dużo pisać 😀
Pozdrawiam 🙂

KASIA


W fotoreportażu najważniejsze są piękne zdjęcia, bo to cudowna pamiątka do końca życia, a taką właśnie pamiątką obdarował nas Darek…jakość zdjęć, ale również kreatywność, zaangażowanie, doświadczenie oraz spostrzegawczość sprawiły, iż zdjęcia z Chrztu naszej córeczki są naprawdę wyjątkowe… Dzięki Twojemu profesjonalizmowi, a zarazem życzliwemu podejściu do człowieka możemy dziś z uśmiechem na twarzy podziwiać owoc twojej pracy… zdjęcia twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów w pasji, którą wykonujesz na co dzień dla innych. Z całego serca polecamy, bo Darek to „wirtuoz obiektywu” ze wspaniałą osobowością. Do zobaczenia 🙂

KINGA, DAWID i MAJUSIA


fotografia ślubna sucha beskidzka

Chcieliśmy jeszcze raz podziękować za przepiękne zdjęcia. Jak każda Młoda Para byliśmy bardzo zestresowani, jednak Darek od pierwszych chwil stał się naszym przyjacielem. Od razu złapaliśmy wspólny język, dzięki czemu stres przed zdjęciami nas opuścił. Serdecznie polecam każdemu tak wspaniałego fotografa. Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością zarówno w dniu Naszego Ślubu jak i na sesji poślubnej. Czas z takim fotografem wspomina się miło i sympatycznie.

Darku życzymy Ci abyś zawsze miał w sobie „to coś” dzięki czemu jesteś tak wspaniałym fotografem a równocześnie najlepszym przyjacielem każdej Pary. Życzę również aby Twoja pasja jaką jest fotografia przynosiła Ci radość, tak jak do tej pory. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Pozdrawiamy Cię serdecznie.

PATRYCJA I TOMASZ


fotograf ślubny kraków

Z całego serca polecamy Anyday!!!

Darek jest genialnym fotografem, u którego  pasja i profesjonalizm  przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Magiczne ujęcia oddają w pełni emocje, które towarzyszyły nam i gościom podczas tego wydarzenia. Darek zwraca uwagę na najdrobniejsze detale a przy tym wszystkim jest przesympatyczna osoba. Zdjęcia z naszego ślubu i pleneru stanowią prawdziwą pamiątkę do której będziemy mogli z przyjemnością wracać.

Polecamy z całego serca i każdemu życzymy takiego fotografa.

MAGDALENA i TOMASZ


fotografia ślubna kraków

Chcieliśmy Ci raz jeszcze podziękować za fotorelację. Zdjęcia są przepiękne! 

Współpraca z Tobą to była dla nas sama przyjemność i świetna przygoda. Czuliśmy się bardzo komfortowo, mimo, że jak zresztą wspominaliśmy, nie mieliśmy wcześniej doświadczenia z sesjami fotograficznymi. Potrafisz zbudować wspaniałą atmosferę, której efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania 🙂 Mamy nadzieję, że nie byliśmy zbyt problematyczni 🙂

Pudełko też prezentuje się bardzo elegancko, miałeś rację co do tej ekoskóry 🙂

Chcieliśmy Ci życzyć wielu sukcesów w branży i nie tylko, bo naprawdę jesteś mistrzem w tym, co robisz. Na pewno będziemy Cię wszystkim polecać 🙂

Pozdrawiamy,

KASIA i JAREK


fotograf ślubny nowy sącz

Wybranie idealnego fotografa, który udokumentuje w sposób wyjątkowy ten jeden z najważniejszych dni w naszym życiu jest nie lada wyzwaniem! Nie pamiętam już, ile ofert przejrzeliśmy, szukając fotografa na nasz ślub.

Na AnyDay trafiłam zupełnie przypadkiem, widząc zdjęcia ślubne znajomych, które właśnie wykonywał Darek. Urzekły Nas niesamowicie! To było jak miłość od pierwszego wejrzenia! Wiedziałam, że to jest właśnie to, czego szukaliśmy. I oczywiście nie zawiedliśmy się! Zdjęcia są przepiękne, pełne koloru, wyrazu i mają w sobie zawarte najważniejsze momenty i emocje towarzyszące nam tego dnia.

Darku, współpraca z Tobą była równie niesamowita, z powodzeniem rozluźniałeś atmosferę, co sprawiło, że podczas sesji zupełnie nie czuliśmy skrępowania. W czasie uroczystości byłeś wręcz całkowicie niezauważalny a mimo to uchwyciłeś najlepsze jej momenty.

Wiemy, że nie lubisz być chwalony, bo uważasz, że zawsze coś mogło być lepiej.

My tak nie uważamy.

Jesteś mistrzem w swoim fachu i miej tego świadomość, bo nie każdy fotograf pracuje z takim zaangażowaniem i pasją jak Ty! Dlatego też z czystym sumieniem polecamy Cię wszystkim, którzy chcą, by ich wspomnienia utrwalone na papierze były niesamowicie wyjątkowe!

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Tobą. Sprawiłeś nam najlepszą i jedyną w swoim rodzaju pamiątkę ślubną, która zostanie z nami już na zawsze.

Dziękujemy!

WIOLA i AREK


fotograf ślubny krosno

Darku chcieliśmy Ci jeszcze raz podziękować za niesamowite zdjęcia i przesympatyczną współpracę. Dobrze się przy tym bawiliśmy. Cudownie utrwaliłeś wszystkie niezapomniane chwile:) Minął już roczek, a wydaje Nam się jakby to było wczoraj.Twoje zdjęcia to takie Nasze małe „WEHIKUŁ CZASU” 🙂 Darku serdecznie Cię pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów. Twój profesjonalizm , pomysłowość i otwartość na pewno Ci je zapewnią 🙂

ANITA i WOJTEK


fotograf ślubny limanowa

Kilka tygodni temu wraz z mężem przeżywaliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu. Emocje już opadły, zimowa sceneria ślubna ustąpiła miejsca kolorom wiosny i lata, a ulotna pamięć pogubiła kilka „perełek” z tego wyjątkowego dnia. Jednak dzięki Anyday możemy w piękny sposób powrócić do przeszłości 🙂

Z Darkiem spotkaliśmy się na kilka miesięcy przed ślubem. Za jego namową odważyliśmy się na sesję narzeczeńską. Była to nasza pierwsza sesja w życiu, więc podeszliśmy do sprawy z lekkim zakłopotaniem – jak się okazało – zupełnie nie potrzebnie. Darek potrafi stworzyć dyskretną i lekką atmosferę, jest naturalny, pozwala rozwijać się przed obiektywem i dojrzewać do coraz lepszych ujęć. Od pierwszych chwili mieliśmy wrażenie że współpracujemy z kimś nam bliskim. Podczas wesela Darek był dosłownie niewidoczny, a mimo to znalazł się w każdej istotnej sytuacji: złapane w obiektyw uśmiechy, spojrzenia, momenty które epatowały uczuciami.

Naszym marzeniem była również sesja plenerowa. Wszystko mieliśmy zaplanowane, jednak przewrotne życie zmusiło nas do zrealizowania jej w ekspresowym tempie z dnia na dzień. Darek wtedy porzucił dla nas swoje prywatne plany, poświęcił nam mnóstwo czasu, sam podróżował po okolicy alby znaleźć miejsca na wykonanie pięknych ujęć.

Polecamy każdemu Darka jako fotografa, Darka który po kilku wspólnych godzinach staje się dobrym znajomym. Dziękujemy że uwieczniłeś naszą historie 🙂

KAROLINA i ŁUKASZ


fotograf ślubny tarnów

Darku, przez Ciebie chyba dzisiaj nie pójdę spać! Paczuszka dotarła w całości i wszystko jest w porządku. Właśnie oglądam…kolejny raz!! Dobrze że Michał zaraz wróci z pracy, to wygoni mnie do spania 😉 co mogę powiedzieć… jest SUPER! Napracowałeś się, jestem naprawdę zachwycona:)…

…Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za miłą współpracę i wspaniałą pamiątkę, która uwieczniła nasz „wielki dzień” 🙂 zdjęcia są śliczne i naprawdę wszystkim się podobają! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

KAROLINA i MICHAŁ


fotograf ślubny mszana

Z Darkiem nie spotkaliśmy się po raz pierwszy w dniu naszego wesela, ponieważ z racji bycia „w branży ślubnej” wielokrotnie miałam okazję widzieć jak pracuje. Osobiście zwracam uwagę na punktualność, niewidoczność podczas ceremonii i kreatywne zaangażowanie. Darek to wszystko spełniał. Wybraliśmy więc fotografa, któremu ufałam w 100%.

Wiedziałam, że zdjęcia będą dynamiczne, pełne naturalności, pięknych kolorów, a zarazem idealnie uchwycone.

Już sesja narzeczeńska dała nam zastrzyk pewności przed obiektywem, a wynik sesji zaskoczył nas bardzo pozytywnie i  nie mogliśmy się doczekać TEGO DNIA.

W dniu ślubu wszystko szło zgodnie z naszymi ówczesnymi ustaleniami, a  dzięki przedślubnym rozmowom i radom Darka – podczas ceremonii i zabawy byliśmy całkowicie wyluzowani i cieszyliśmy się sobą.

Jeśli zdjęcia – zamknięte ułamki sekund, umieszczone na kawałku papieru potrafią wywołać wzruszenie w oczach kobiety i mężczyzny, pozwalając odkryć przeżyte już chwile na nowo i czuć je tak mocno jakby działy się tu i teraz – to reklama sama w sobie – Twojej Darku – wielkiej pracy. 

Pragniemy życzyć Ci niegasnącej radości z Twoich działań. Życzymy, by Twój czas płynął zdecydowanie wolniej – ponieważ z takim zaangażowaniem i dbaniem o detale koniecznie powinni wydłużyć Ci dobę. Pragniemy życzyć też dużo zdrowia i siły do spełniania się prywatnie i zawodowo.

Dziękujemy za pogoń za mgłą podczas sesji, dziękujemy za okrzyki jak pozować z drugiego końca rzeki, dziękujemy za Twoje wygibasy podczas sesji w sadzie – żeby ująć nas idealnie, dziękujemy za to wyjątkowe selfie i tysiące żartów i uśmiechów, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i piękne zdjęcia, do których z radością będziemy wracać.

Już dzisiaj nie możemy się doczekać kolejnych naszych spotkań… Więc nie żegnamy się, tylko ślemy serdeczne do zobaczenia.

DOROTA i KAZIK


Kiedy miesiące temu stanęliśmy przed wyborem fotografa,  oczywiście nie był on łatwy. Jak spośród tysięcy propozycji wybrać tego jednego? Gdy trafiliśmy na tę stronę, zachwyciły nas przede wszystkim zdjęcia bardzo naturalne – a tego właśnie szukaliśmy! Prostota, idealnie uchwycone „te” momenty, wyrazistość, ponadczasowość – wszystko to mogliśmy zauważyć na każdym jednym zdjęciu oglądanym na stronie. Takie też są i nasze zdjęcia – najpiękniejsza pamiątka z najważniejszego dnia w naszym życiu. Nie wahaliśmy się przy wyborze Darka i nie wahamy się polecać go innym osobom! „Pełen profesjonalizm” powinno być jego hasłem reklamowym. Od samego początku współpracował z nami w mega miłej atmosferze, która potrafiła uspokoić nawet największego nerwusa 🙂 A przy tym był kompletnie niewidoczny! Czuliśmy się bardzo swobodnie, jakby Go w ogóle z nami nie było. A jednak był, gdyż pozostawił przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć, którymi zachwyca się cała rodzina! Darku, dziękujemy Ci jeszcze raz za świetny czas i cudowne zdjęcia, na które nie możemy się wprost napatrzeć. Polecamy wszystkim! A sami na pewno skorzystamy z Twoich usług jeszcze nie raz 🙂

PAULINA i MARCIN


Bardzo dziękujemy za zdjęcia 🙂 Naprawdę cudownie się to oglądało, jeszcze muzyka jaką dobrałeś do prezentacji, idealnie się wstrzeliłeś w nasz gust i mogłam sobie nucić wszystkie piosenki 🙂 Udało Ci się uchwycić wszystkie fajne momenty i emocje, jak się ogląda te fotografie to czuje się tą samą radość jaką mieliśmy w dniu ślubu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

ANIA i MICHAŁ


fotograf ślubny nowa huta

…A odnośnie opinii to trochę nam to zajęło, bo tak naprawdę bardzo ciężko nam opisać w słowach naszą współpracę i Twoje zaangażowanie w nasz wielki  dzień.

Może zacznę od początku, w trakcie przygotowań i w całej organizacji ślubu, a w sumie najbardziej w tym konkretnym dniu, mieliśmy bardzo dużo wątpliwości czy wszystko się uda, czy o wszystkim pamiętaliśmy, a co najważniejsze, czy przy tym stresie będziemy mogli się cieszyć tym dniem i móc go wspominać przez wiele wiele lat i możemy z wielką przyjemnością powiedzieć, że TAK!! I to dzięki Twojej ciężkiej pracy: -) ! Zaangażowanie jakie miałeś, oraz spokój który tak baaaardzo nam się udzielał w tym dniu, pomogło nam przez ten wielki stres przejść i cieszyć się tym wspaniałym dniem!

Darku, Twój sposób bycia, stoicki spokój, opanowanie, wyrozumiałość jaka biła od Ciebie, pozwalało nam być spokojnym, że nasze najwspanialsze chwilę będą uwiecznione i to w tak pięknej formie (zdjęcia są przepiękne: )! Nie wiem jak to robiłeś, ale w ogóle nie było poczucia, że gdzieś stoisz i robisz zdjęcia. Potrafiłeś się tak zakamuflować, że wielu ludzi też nam to potwierdziło. Jesteś bardzo spostrzegawczy i potrafisz to wykorzystać aby uchwycić ten jeden wyjątkowy moment. A dodatkowo, nie wiem czy wiele osób mówiło Ci to, ale masz bardzo spokojny głos. Było parę chwil na ślubie, weselu oraz sesji, gdzie my byliśmy spięci, a Ty potrafiłeś nas uspokoić. Szczerze, z wieloma osobami współpracowaliśmy, ale współpraca z Tobą Darku utkwiła nam najbardziej w sercu 🙂 Po obejrzeniu zdjęć byliśmy z  Damianem zaskoczeni, że potrafiłeś uchwycić takie momenty w których aż biją nasze uczucia i emocje (na niektórych nawet nie trzeba było wiele wyjaśniać, co w danej chwili czuliśmy) Nie spodziewałam się, że zdjęcia będą tak żywe i pełne emocji dzięki Twojej pracy. Darku, widać że to nie jest Twoja praca, ale pasja i wszystkie Twoje cechy które zdążyliśmy poznać są wielkimi atutami. Dzięki temu potrafisz z papieru stworzyć najpiękniejsze pamiątki jakie możemy mieć: ) Cieszymy się, że są ludzie którzy potrafią z tak wielką miłością robić to, co inni nazywają pracą. Mamy nadzieję, że dalej będziesz kontynuował swoją pracę/ pasję:)

Dziękujemy Ci bardzo, że mogliśmy się cieszyć TYM dniem razem z Tobą i dzięki Twojej Pasji możemy do końca wspominać ten Wielki dla nas dzień.

DARIA i DAMIAN


Sala, orkiestra, kwiaty, suknia, fuksja, róż a może fiolet? Masa podjętych decyzji, więcej niż odrobina stresu żeby wszystko poszło po myśli i zgodnie z planem. Biadolenie babci, że jak to nie będzie kamery, że nie będzie co oglądać po weselu, a dziś takie możliwości….

Jak to zrobić, żeby nie zwariować? Należy zacząć od siebie, myśleć pozytywnie, spokojnie zaplanować wszystko krok po kroku, a w całym harmonogramie wyznaczyć buforowy czas na uśmiech. Wszystko to jest możliwe, jeżeli masz wkoło ludzi, którym możesz zaufać, na których możesz polegać.

Jak podjęliśmy decyzje? Nie była ona przypadkowa. Zdjęcia Darka zwróciły nasza uwagę na długo przed naszym ślubem. Wyróżniały sie nie tylko kreatywnością i dobrą techniką, ale przedstawiały ulotne chwile, które każdy chce pozostawić w swojej pamięci na dłużej. Krótkie spotkanie, słowo od zadowolonej pary znajomych, którzy również mieli przyjemność pracować z Darkiem i w taki sposób mieliśmy fotografa. Szybko. – prawda? Ale to był dopiero początek naszej współpracy. Dziać zaczęło się dopiero potem!

Uśmiech na dzień dobry, szybkie: ‘nic sie nie przejmuj, bądź po prostu sobą’… tak rozpoczyna się dzień pracy z Darkiem. Kilka prostych słów, ale jakże istotnych. Sesja narzeczeńska, która początkowo była dla nas krępująca z powodu braku doświadczenia przed obiektywem okazała się niezwykłą zabawą. Działaliśmy zgodnie z wskazówkami kierownika aparatu, nie przeszkodziły nam nawet komary, a efektem końcowym był obraz, który sprawił że sala weselna stała się naszą personalną wizytówką. Goście weselni byli wprost oczarowani nie tylko oryginalnością pomysłu, ale przede wszystkim kolorystyką jak i techniką wykonania zdjęcia.

Dzień ślubu – godzina 10 – dzwonek do drzwi, po czym słyszę: „Cześć. Jak się dziś masz? Jest stres?”. Drobna instrukcja jak planowo wygląda harmonogram dnia po czym Darek od razu zaczął działać. Kilka ujęć z przygotowań, ceremonia ślubna, obiad, zabawa weselna i nagle, ktoś podchodzi i mówi że zakończył pracę….  ale jak to? Przecież nigdzie nie widzieliśmy fotografa skaczącego między stołami i napastującego gości. Co prawda przeszło nam przez myśl, że nie będzie zbyt wielu zdjęć z wesela i będziemy niezadowoleni, jednak cierpliwie czekaliśmy na zdjęcia.

Sesja ślubna to kolejne wyzwanie jakie postawiliśmy przed Anyday. Mianowicie sesja rozpoczęła się jeszcze przed świtem. Mimo wczesnej pory nie było marudzenia, że ktoś musiał wstać, wręcz przeciwnie Darek stanął na wysokości zadania. Sam zaproponował miejsca, w których wykonaliśmy ujęcia. Pozwoliło to na uniknięcie tłumów na ulicach Krakowa jak i stworzenie atmosfery, w której mogliśmy czuć się swobodnie.

Efekt końcowy? Duży materiał w postaci profesjonalnie wykonanych zdjęć, przedstawiających uczucia nie tylko nasze, ale również naszych bliskich. Darkowi udało się uchwycić wszystkie bardzo ważne dla nas momenty z całej uroczystości. Tak naprawdę dopiero na zdjęciach zobaczyliśmy, wiele momentów, które umknęły nam w trakcie trwania wesela. Przypieczętowaniem są nie tylko nasze uśmiechy, ale również reakcja babci na prezentację przygotowaną przez Anyday: „ a mówiliście, że nie będzie kamery, a tu taki piękny film…”.

Po obejrzeniu przygotowanego dla nas materiału chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas, cierpliwość i niesamowite zdjęcia, które przywołują w nas ciepłe wspomnienia. Dziękujemy za współpracę bez której nie byłoby całego przedsięwzięcia i tak cudownego efektu końcowego, który zadowolił kilka pokoleń w naszej rodzinie. Polecamy Darka jako człowieka, któremu można zaufać w tak ważnym dniu. Nie będzie atakował waszych gości a jednocześnie stworzy materiał, który wywoła łzy wzruszenia jak i uśmiechu. Profesjonalista, który nie tylko zna się na tym co robi, ale przede wszystkim pokaże swoim zaangażowaniem, że lubi to co robi! Jednak trzeba uważać, ponieważ zaraża swoją pasją. Dzięki Darkowi grono naszych zainteresowań się powiększyło. Kilka praktycznych rad, jakich używać trybów, jak robić zdjęcia sprawiło że pojawiła się nowa zajawka w naszym życiu. Miło jest spotkać ludzi, którzy pojawiają sie w Twoim życiu i poza krótką relacją opartą na zleceniu biznesowym, potrafią zostawić w nim coś więcej.

Polecamy wszystkim współpracę z Anyday!

SABINA i MARCIN


Jeżeli ktoś z Was obawia się, że obecność fotografa przy okazji przygotowań czy błogosławieństwa, będzie krępująca dla Was czy rodziny, mogę Was zapewnić że Darek jest jak ninja 🙂 Najlepszym dowodem jest to, że dzień po weselu, mama pana młodego pytała czy ktoś zrobił zdjęcie na błogosławieństwie bo w ogóle nie zauważyła fotografa.. A zdjęcia owszem są! I to jakie… Są to najpiękniejsze zdjęcia jakie mamy.

Zdjęcia z wesela świetnie oddają atmosferę, są pełne radości i oglądanie ich to czysta przyjemność. To tak jakby przeżywać cały ten dzień na nowo. Momenty, uśmiechy czy spojrzenia które są na nich uchwycone są naprawdę niesamowite.

Podczas sesji zdjęciowej czuliśmy że współtworzymy ją razem z Darkiem, który entuzjastycznie reagował na nasze pomysły, niektóre nawet nieco szalone 🙂 Podczas sesji czuliśmy się bardzo swobodnie czego efektem są przepiękne naturalne zdjęcia.

KASIA i ADAM


Zdjęcia są naprawdę przepiękne, uchwyciłeś wiele pozytywnych emocji 🙂 od kilku dni przeglądam je po kilka razy dziennie i szczerze mówiąc nie mogę się napatrzeć, za każdym razem dostrzegam coś nowego 🙂 Miejsce na sesje było wręcz idealnie wybrane, dziękujemy Ci bardzo zwłaszcza że właściwie mieszkając niedaleko nie mieliśmy pojęcia, że są tam aż tak piękne miejsca i widoki, jesteśmy zachwyceni:)

WIOLETTA i JÓZEF


fotograf ślubny limanowa

Zdjęcia są przecudowne 🙂 Atmosfera jaką wprowadza Darek, świetna 🙂 Potrafi rozśmieszyć człowieka do łez w dniu, jakim jest ślub-pełnym stresu i niepokoju. Dba o każdy najdrobniejszy szczegół, cóż tu wiele mówić, Darek jest profesjonalistą przez wielkie P. Mam szczerą nadzieję, że jeszcze będzie nam dane w przyszłości współpracować. 🙂 Dziękujemy Darku serdecznie, za Twoją pracę- wspaniała pamiątka na całe życie. 🙂 Myślę,że jeszcze nie raz skorzystamy z Twoich usług.:)

MAGDALENA i SEBASTIAN


fotograf ślubny mszana dolna

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, dzięki którym wspomnienia ożywają. Jesteśmy pod wrażeniem Twoich umiejętności, profesjonalizmu i szczerego zaangażowania w pracę, której efekt końcowy zachwyca. Polecamy współpracę z Tobą wszystkim, którzy oczekują pamiątki na najwyższym poziomie. Dziękujemy i pozdrawiamy.

ANETA i ŁUKASZ


fotograf na chrzest limanowa

Darku, po raz kolejny bardzo dziękujemy za to, że uwieczniłeś jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Spoglądając na zdjęcia z chrztu Adasia jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Tobie powierzyliśmy utrwalenie tych wspaniałych chwil. Dziękujemy – mamy super pamiątkę. Pozdrawiamy

ZOSIA, PAWEŁ i ADAŚ


fotograf ślubny wieliczka

Kilkanaście miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Waszych zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Waszego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Waszej pracy, powiedzielibyśmy: MAJSTERSZTYK! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, polecilibyśmy właśnie WAS 🙂

NATALIA i PIOTR


fotograf ślubny chrzanów

Darku…brak nam słów żeby wyrazić to co czujemy…Zachwyceni to mało powiedziane…Zdjęcia są genialne, prezentacja rewelacyjna a album oglądaliśmy chyba kilkadziesiąt razy i jesteśmy pod wielkim wrażeniem Twojej pracy. Serdecznie Ci dziękujemy za wszystko i mówimy „DO ZOBACZENIA” bo z pewnością przy kolejnej okazji będziemy do Ciebie dzwonić 🙂

BASIA i MICHAŁ


fotograf ślubny rabka

Jesteśmy zachwyceni wykonanymi zdjęciami-pełen profesjonalizm gdyż nie każdy kto posiada aparat jest fotografem a Ty potrafisz zwykłych ludzi pokierować tak by mogli poczuć się wyjątkowo. W niespełna parę godzin udało się zrobić tak piękne ujęcia. Gdybyśmy mieli okazję jeszcze raz wybierać fotografa na pewno byłbyś nim Ty, będziemy wszystkim polecać chociaż pewnie nie będzie trzeba bo zdjęcia świadczą o wszystkim. Miła, pełna uśmiechu atmosfera sprawiła, że na stres nie było czasu. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy i sprawną realizację sesji plenerowej. Twoje zdjęcia sprawią, że na pewno nie raz do nich wrócimy i będą pamiątką na całe życie. Gorąco pozdrawiamy.

BEATA i SŁAWEK


fotograf ślubny nowy sącz

Jesteśmy zachwyceni wykonanymi zdjęciami-pełen profesjonalizm gdyż nie każdy kto posiada aparat jest fotografem a Ty potrafisz zwykłych ludzi pokierować tak by mogli poczuć się wyjątkowo. W niespełna parę godzin udało się zrobić tak piękne ujęcia. Gdybyśmy mieli okazję jeszcze raz wybierać fotografa na pewno byłbyś nim Ty, będziemy wszystkim polecać chociaż pewnie nie będzie trzeba bo zdjęcia świadczą o wszystkim. Miła, pełna uśmiechu atmosfera sprawiła, że na stres nie było czasu. Dziękujemy za ogrom włożonej pracy i sprawną realizację sesji plenerowej. Twoje zdjęcia sprawią, że na pewno nie raz do nich wrócimy i będą pamiątką na całe życie. Gorąco pozdrawiamy.

BEATA i SŁAWEK


fotograf ślubny krynica

Wybór fotografa ślubnego nie należy do zadań łatwych. Wiele godzin poszukiwań, setki obejrzanych zdjęć i porównywanie ofert, aby wybrać tego najlepszego. Nam się udało! Najlepszą reklamą dobrego fotografa są zawsze efekty jego pracy. A jeśli dodatkowo trafi się na tak rzeczowego, miłego, uprzejmego człowieka, który jest jednocześnie profesjonalistą w tym co robi, to nie można nie być zadowolonym. Darek, nasz fotograf, w trakcie ceremonii, jak i na weselu był „niewidoczny”, nie przeszkadzał i nie krępował gości swoją obecnością, był zawsze gdzieś z boku, a mimo to udało mu się uchwycić wszystkie ważne i warte uwagi momenty. Zdjęcia – rewelacja! Fotografie, które otrzymaliśmy, zachwycają nie tylko bajeczną kolorystyką i wyłapaniem kluczowych sytuacji, ale przede wszystkim tym, że udało uchwycić się także emocje, jakie towarzyszyły nam i naszym gościom. Z czystym sumieniem będziemy polecać Anyday wszystkim poszukującym dobrego… najlepszego fotografa!

JOANNA i ANDRZEJ


fotograf ślubny pisarzowa

Dziękujemy za zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Oglądając przygotowany dla nas materiał jesteśmy po ogromnym wrażeniem Waszego profesjonalizmu – wykonaliście ogrom ciężkiej pracy – dziękujemy!!! Zdjęcia oddają to co najważniejsze – niezapomniane chwile oraz uczucia im towarzyszące – radość, uśmiech, miłość… Bardzo się cieszymy, że to właśnie Wam powierzyliśmy to zadanie. Dzięki Wam mamy piękną i ponadczasową pamiątkę. Z całego serca Wam dziękujemy!!! 🙂

ZOSIA i PAWEŁ


Opinie – napisz co sądzisz o naszej współpracy

Powyższe opinie to tylko niektóre wiadomości jakie od Was otrzymałem. Jeśli chcecie napisać kilka słów, przejdźcie do kontaktu