sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa Arlety

Sesja wizerunkowa Arlety to kolejna ze zrealizowanych przeze mnie ostatnio sesji zdjęciowych. Tym razem postawiliśmy na zdjęcia w klimacie fashion, choć nie zabrakło również ujęć typowo portretowych.

Sesja wizerunkowa z finalistką Miss Małopolski 2023

Moja modelka to finalistka tegorocznego konkursu Miss Małopolski. Wspominam o tym nie bez powodu. Doświadczenie wyniesione z konkursu okazało się niezwykle cenne, a Arleta przed obiektywem radziła sobie jak profesjonalistka. Zresztą już kiedy ustalaliśmy szczegóły sesji czułem, że podchodzi do tego projektu z dużym zaangażowaniem. Wysłała mi bardzo konkretne propozycje stylizacji, bez trudu ustaliliśmy też kwestie związane z makijażem i fryzurą. Współpraca z tak świadomą modelką to czysta przyjemność. A poza tym to bardzo sympatyczna dziewczyna 🙂

Sesja wizerunkowa – zdjęcia w Krakowie

Słów kilka o samej realizacji. Sesja wizerunkowa Arlety odbyła się w Krakowie, w pobliżu hotelu Qubus i Cricoteki. Lubię tam wracać, z przynajmniej kilku powodów. Najważniejszym z nich jest oczywiście światło.

Na porę zdjęć wybraliśmy wspólnie godziny poranne, kiedy mogliśmy liczyć na miękkie, rozproszone światło. Uwielbiam pracować z takim naturalnym softboxem na niebie, kiedy światło słoneczne ledwo przebija się spod warstwy chmur. Dzięki temu cienie na twarzy są bardzo subtelne, a same zdjęcia mają plastyczny, przyjemny dla oka charakter. Tak jak lubię.

Tego dna było co prawda dość chłodno, ale moja modelka zupełnie się tym nie przejmowała. Pracowaliśmy około 1,5 godziny i w tym czasie udało się wykonać bardzo obszerny materiał zdjęciowy.

Sesja wizerunkowa – galeria zdjęć

Sesja wizerunkowa – umów się na zdjęcia

Zdjęcia z sesji wizerunkowej można wykorzystać na kilka sposobów. Oto kilka przykładów:

  • rozbudowa portfolio – jeśli chcesz spróbować swych sił jako modelka
  • zdjęcia pamiątkowe – jeśli marzysz o tym, by mieć takie fotografie w swoim albumie
  • zdjęcia w formie prezentu – jeśli chcesz podarować komuś wyjątkowy podarunek

Sesja wizerunkowa Arlety powstała w celu powiększenia portfolio. Dziewczyna interesuje się modą, pozowaniem i chce rozwijać się w tym kierunku. Jednak bardzo często takie zdjęcia powstają do celów prywatnych. W końcu to świetna pamiątka! Jeśli więc marzy Ci się taka sesja, skontaktuj się ze mną. Nie musisz mieć doświadczenia, ale fajnie jeśli lubisz siebie i chciałabyś spróbować swych sił przed obiektywem.

Realizuję sesje portretowe, sensualne i zdjęcia w klimacie lifestyle’owym. Możesz zamówić taką sesję dla siebie lub bliskiej osoby (w formie vouchera podarunkowego). Jeśli chcesz poznać szczegóły, zapytaj przez e-mail kontakt@anyday.pl lub telefonicznie +48 503 950 939.

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z letniej sesji Eweliny.