sesja narzeczeńska nad jeziorem

Sesja nad jeziorem

Sesja nad jeziorem to jeden z pomysłów na piękne zdjęcia przedślubne. Wraz z rewelacyjną parą Eweliną i Grześkiem wybraliśmy się nad krakowskie Bagry. Tam mimo tłumów ludzi udało nam się znaleźć kilka luźniejszych miejscówek. Wyjątkowo bujna roślinność, sprzyjające nam światło i przyjemny chłód bijący od wody w ten ciepły, letni dzień sprawiły, że czas minął szybko, a zdjęcia wyszły pięknie. Kilka z nich możecie zobaczyć w tym wpisie. 

Sesja nad jeziorem Bagry

Bagry to właściwie nie jezioro a raczej sztuczny zalew. Jednak warunki tam panujące w niczym nie odbiegają od tych, jakie można spotkać nad naturalnymi jeziorami. Spotkaliśmy się późnym popołudniem, gdy słońce powoli zmierzało w stronę zachodu, choć i tak musieliśmy unikać mocno nasłonecznionych miejsc, by uzyskać zdjęcia o przyjemnej plastyce. Najlepszy czas na zdjęcia to poranek lub kilka godzin przed zmrokiem, kiedy słońce nie jest tak ostre. Nasza sesja nad jeziorem zakończyła się tuż przed zachodem słońca.

Jako fotograf ślubny często spotykam się z moimi Parami na tego typu sesjach. To świetna okazja by bliżej się poznać i zrobić wspólnie kilka fajnych zdjęć. Tym razem było podobnie. Moja Para spisała się przed obiektywem doskonale. Mimo że był to ich debiut, nie potrzebowali w ogóle czasu na rozgrzewkę, ani próbne kadry. Nie zawsze tak jest. Niektóre Pary potrzebują trochę czasu by oswoić się z obiektywem, czy choćby pocałować “na żądanie” w naturalny sposób. My kontakt złapaliśmy błyskawicznie, co dla mnie jako fotografa było dużym ułatwieniem. Sesje zdjęciowe z takimi zakochańcami to czysta przyjemność. W gratisie dostaliśmy od natury parkę ślicznych łabędzi, które zobaczycie na jednym ze zdjęć ?

Zdjęcia z sesji

Poniżej zdjęcia z sesji. A właściwie część zdjęć, ponieważ tego popołudnia zrobiliśmy ich znacznie więcej. Miłego oglądania:)

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z sesji narzeczeńskiej w Krakowie, tym razem jednak w typowo miejskich klimatach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym jak wygląda taka sesja i co kreatywnego można zrobić z takimi zdjęciami, zapraszam do lektury posta sesja narzeczeńska