sesja zdjęciowa nowożeńców

Sesja zdjęciowa Nowożeńców

O wyborze fotografa na ślub często decyduje ta część portfolio, w której zgromadzone są zdjęcia z sesji ślubnych. Nie ma w tym nic dziwnego. Jak pokazują opinie i komentarze, sesja zdjęciowa Nowożeńców to najchętniej oglądane zdjęcia ślubne. Zdjęcia z sesji w górach, sesje nad morzem, czy sesje miejskie zachwycają wszystkich swoim artystycznym charakterem, pokazują Nowożeńców w niezwykły sposób i są kwintesencją fotografii ślubnej.

Sesja zdjęciowa Nowożeńców – od pomysłu do realizacji

Każda sesja zdjęciowa Nowożeńców to okazja do stworzenia zestawu pięknych i zjawiskowych kadrów. Choć w fotografii ślubnej pewne elementy są powtarzalne, każda Para Młoda wnosi do sesji swój indywidualny charakter, nierzadko też swoje pomysły i wizje. W połączeniu z pomysłami fotografa powstają zdjęcia, które potrafią zachwycić każdego.

Udana sesja zdjęciowa Nowożeńców to zdjęcia w których udaje się zawrzeć choćby cząstkę tego kim jesteście i co Was połączyło. Jak tego dokonać? Jak powstają autentyczne zdjęcia ślubne?

Jak powstają autentyczne zdjęcia ślubne?

Osobiście staram się, by każda Młoda Para czuła się podczas sesji komfortowo. Nie zmuszam do sztywnego pozowania, jedynie podpowiadam co mogło by wyglądać dobrze, jak poprawić daną scenę, lub czego unikać. Taki przebieg sesji sprawia, że łatwiej jest uchwycić naturalne emocje i spontaniczne momenty. Takie zdjęcia są niemal gwarancją zadowolenia i pięknych wspomnień.

Ważny jest też oczywiście wybór odpowiedniego miejsca, które będzie odzwierciedlać charakter Młodej Pary. Może to być romantyczny park, dzika plaża, malownicze miasto lub nawet miejsce, gdzie się poznali. Dla mnie osobiście istotne jest również dobre, naturalne światło, dlatego na sesję staram się umawiać w porach dnia które służą fotografowaniu.

Poniżej doskonały przykład takiej właśnie sesji.

Sesja zdjęciowa Nowożeńców na krakowskim Zakrzówku

Sesja zdjęciowa Nowożeńców – Ani i Adriana odbyła się w rejonie krakowskiego Zakrzówka. To bardzo popularna lokalizacja, w której niemal codziennie odbywa się jedna lub więcej sesji. Pary Młode i fotografowie uwielbiają ten piękny i zróżnicowany teren 🙂

Tym razem zanim zrobiliśmy klika zdjęć nad zalewem, wykorzystaliśmy bujnie kwitnącą roślinność. Efekty bardzo nam się spodobały. Mam nadzieję, że Wam również przypadną do gustu. W końcu tak cudownie plastyczne światło nie zdarza się codziennie 🙂

Marzy Wam się piękna sesja na Zakrzówku lub w innym miejscu z podobnym klimatem? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sesji ślubnych i nie tylko 🙂

W międzyczasie obejrzyjcie również zdjęcia z pięknej sesji ślubnej w centrum Krakowa.