ślub i wesele

Ślub i wesele Magdy i Tomka

Ślub i wesele Magdy i Tomka to jedna z najpiękniejszych, najbardziej energetycznych i szalonych realizacji jakie ostatnio miałem przyjemność wykonać. Oni sami są fantastyczną Parą, a poza tym świetnymi ludźmi z którymi współpraca na każdym etapie była czystą przyjemnością.

Ślub i wesele – pozytywna energia ponad wszystko

Uwielbiam takie dni. Nieśpieszny poranek, w trakcie którego wydarzenia stopniowo nabierają tempa, piękna i podniosła ceremonia, a później szalone przyjęcie weselne, pełne pozytywnej energii, dobrego humoru i zaskakujących zwrotów akcji. U Magdy i Tomka było wszystko co powinno znaleźć się w programie tradycyjnego, polskiego wesela. Świetna pogoda i jeszcze lepsze nastroje zgromadzonych gości sprawiły, że Ich ślub i wesele były nad wyraz udane. Zresztą jako fotograf z Limanowej nie pamiętam ani jednego słabego wesela w tamtej okolicy. Limanowa to wyjątkowo rozrywkowe miasto 🙂 A to jakie są zdjęcia ślubne w głównej mierze zależy od ludzi.

Zapraszam do obejrzenia małego wycinka reportażu ślubnego z tego dnia.

ślub i wesele

Reportaż ślubny Magdy i Tomka był pierwszym etapem naszej współpracy. Niedługo potem spotkaliśmy się na przepięknej ślubnej sesji zdjęciowej.

Jeśli lubicie oglądać zdjęcia ze ślubów, odsyłam Was do wpisu Śląskie wesele Patrycji i Krzysztofa w którym zobaczycie obszerną galerię zdjęć z całego reportażu.