voucher na sesję

Voucher na sesję zdjęciową

Myślałaś/ eś kiedyś o tym, by zrobić komuś oryginalny prezent? Voucher na sesję zdjęciową to świetny pomysł! Jeśli osoba którą chcesz obdarować marzy o pięknych zdjęciach, to takim voucherem sprawisz jej z pewnością wiele radości.

Szukając oryginalnego pomysłu na prezent tracimy zwykle bardzo dużo czasu. Godziny spędzone w sklepach na poszukiwaniu czegoś stylowego, Allegro, E-Bay… To naprawdę nie jest łatwe. Nowa torebka, kosmetyki, krawat? A może kupon do salonu SPA… wszystko to już było. Tymczasem świetne rozwiązanie jest tuż o krok- profesjonalna sesja zdjęciowa!

Wiele osób marzy o pięknych zdjęciach bez względu na to, czy są to indywidualne portrety czy zdjęcia rodzinne. Ty zaś możesz obdarować je eleganckim voucherem i spełnić ich marzenia.

Sesja zdjęciowa – na jaką okazję?

Jest wiele okazji na podarowanie komuś voucher na sesję zdjęciową. Urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy zawarcia znajomości- to okoliczności w których warto podarować komuś bon na zdjęcia.

Voucher można podarować komuś również bez okazji. Czasem chcemy komuś za coś podziękować, lub podkreślić jak ważną jest dla nas osobą. Taki prezent będzie jeszcze lepszy, bo w sytuacji gdy dana osoba nie spodziewa się że zostanie przez Ciebie obdarowana, voucher na sesję będzie dla niej ogromną niespodzianką i z pewnością sprawi jej podwójną radość.

Sesja na prezent – pomysły

Voucher na sesję może obejmować różnego rodzaju sesje zdjęciowe. Poniżej kilka ciekawych pomysłów na wykorzystanie vouchera:

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna to jedna z najczęściej zamawianych u mnie sesji prezentowych. Jej podstawową zaletą jest możliwość sfotografowania całej rodziny razem. Na zdjęciach rodzinnych zwykle brakuje osoby wykonującej zdjęcia. W tym wypadku przestaje to być problemem, zdjęcia wykona fotograf. Sesja rodzinna może odbyć się w domu lub w plenerze. Zdjęcia z dziećmi, sesje ciążowe, zdjęcia urodzinowe czy świąteczne – to najczęściej wybierane tematy sesji rodzinnych.

voucher na sesję

Sesja zdjęciowa dla dziewczyny

Sesja dla dziewczyny lub żony jest świetnym pomysłem na prezent. Twoja ukochana z pewnością marzy o kobiecych portretach a Ty chętnie postawisz Jej piękne zdjęcie na swoim biurku. Kto wie, może dzięki takie sesji Twoja wybranka zechce spróbować swych sił w profesjonalnym modellingu?

sesja portretowa dla kobiety

Taka sesja to również świetna propozycja dla osób nieśmiałych, mających problem z pozowaniem przed obiektywem. Dzięki takiej sesji można zyskać większą pewność siebie i podnieść poczucie własnej wartości. Zdjęcia portretowe wykonywane są w studio lub w plenerze. Sesja prowadzona jest tak, że nawet osoby nieśmiałe i bez doświadczenia poradzą sobie doskonale.

Sesja zdjęciowa dla Pary

Sesja dla Pary to kolejny świetny pomysł na prezent. Jeśli chcielibyście obdarować swoich bliskich znajomych voucherem na sesję zdjęciową, to z pewnością sprawicie im wielką frajdę. Zdjęcia narzeczeńskie są świetną, cementującą związek pamiątką. Sesja może mieć klasyczny charakter, możemy tez zrealizować jakiś zwariowany pomysł.

portfolio

Sesja dla rodziców lub dziadków

Co powiesz na sesję w której w rolach głównych wystąpią Twoi rodzice lub dziadkowie? Kilka pięknych portretów osób tak ważnych w Twoim życiu to wyjątkowa pamiątka do Waszego albumu rodzinnego. Jeśli Twoi rodzice lub dziadkowie nie mają dobrych zdjęć, zamów dla nich profesjonalną sesję zdjęciową. Takie fotografie możemy wykonać w domu, ogrodzie, lub podczas wspólnego spaceru.

sesja dla rodziców

Voucher na sesję – jak to wygląda?

Jeśli chcesz zamówić dla kogoś voucher na sesję zdjęciową, skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o szczegółach. Jeśli nie masz pomysłu to chętnie zaproponuję Ci jakieś rozwiązanie uwzględniające rodzaj sesji, ilość zdjęć i koszt. Po ustaleniu szczegółów przygotuję elegancki voucher który wręczysz wybranej osobie.

Efektem sesji mogą być zdjęcia w formie plików, wydruki na papierze fotograficznym lub elegancki fotoalbum. Wybór należy do Ciebie.

Przejdź do kontaktu i zapytaj o szczegóły.