letnia sesja kobieca

Letnia sesja zdjęciowa

Tematem dzisiejszego posta jest letnia sesja zdjęciowa w miejskim klimacie, jaką miałem przyjemność wykonać kilka dni temu.

Lato to doskonały czas na sesje. Choć jako fotograf z reguły unikam zdjęć w pełnym słońcu, tym razem było inaczej. Letnia sesja zdjęciowa z Eweliną w roli głównej miała miejsce w czasie gdy słońce prażyło niemiłosiernie. Oczywiście, wiąże się to z pewnymi utrudnieniami, ale nawet w takich warunkach można sobie poradzić z ekspozycją 🙂

Spotkaliśmy się w rejonie krakowskich Łagiewnik i w ciągu kilkudziesięciu minut powstało mnóstwo fajnych zdjęć. Poniżej możecie zobaczyć kilka z nich.

Jak wyszło? Oceńcie sami…

Letnia sesja zdjęciowa – wpadnij na portret

Zdradzę Ci pewien sekret. Dziewczyna z powyższych zdjęć nie jest profesjonalną modelką. Mimo to przyznasz, że poradziła sobie znakomicie? Przed sesją dogadaliśmy klimat i styl zdjęć, a później poszło już z górki. To nic trudnego jeśli wiesz jakie zdjęcia chcesz zrobić.

Wspominam o tym, ponieważ wiem jak wiele dziewczyn marzy o takich zdjęciach. Naprawdę nie musisz być profesjonalną modelką by świetnie wyglądać w kadrze. Przyda się oczywiście fajny makijaż i pomysł na to jak się ubrać. Jednak całą resztę zostaw fotografowi.

Masz pytania? Pisz kontakt@anyday.pl lub dzwoń 503 950 939

To kiedy się widzimy? 🙂