sesja kobieca kraków

Sesja sensualna w Krakowie

Sesja sensualna to jeden z moich ulubionych tematów fotograficznych. Wracam do takich zdjęć po wielu latach przerwy i nie ukrywam, że sprawiają mi one mnóstwo radości. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł pokazać na tej stronie kolejne sesje portretowe.

To już drugie spotkanie z Kasią. Jakiś czas temu spotkaliśmy się podczas sesji jesiennej. Tym razem chcieliśmy wykonać zdjęcia w otoczeniu pięknie kwitnących magnolii, jednak pogoda trochę nas zwiodła i musieliśmy zmodyfikować plan sesji. Na szczęście Kasia przywiozła ze sobą kilka stylizacji i dzięki temu mogliśmy wykonać zestaw zróżnicowanych ujęć. Oto kilka z nich

sesja kobieca kraków
sesja kobieca kraków
sesja kobieca w krakowie
sesja zdjeciowa dla kobiety w krakowie
zdjecia kobiece portrety kraków
fotografia kobieca kraków
sesja portretowa dla kobiety

Sesja sensualna w prezencie

Sesja kobieca to świetny pomysł na prezent dla siebie samej lub kogoś bliskiego, komu chcecie sprawić radość. Od niedawna taką sesję możecie zamówić u mnie również w formie vouchera. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Większość takich sesji realizuję w Małopolsce. Dojazd w inne miejsca również nie jest problemem.

Jeśli macie ochotę na sesję indywidualną z wizażem, to również nie jest problemem. Wspomnijcie o tym w kontakcie. Zapraszam również do lektury poradnika Jak zostać modelką.