sesja basi i tomka

Sesja Basi i Tomka w Krakowie

W roli głównej przesympatyczna Para, krakowskie Stare Miasto, piękna pogoda. Czego chcieć więcej? Basia i Tomek na co dzień mieszkają we Wrocławiu, więc patrzą na Gród Kraka z nieco innej perspektywy. To był jeden z powodów, dla których Ich sesja narzeczeńska w samym sercu Małopolski świadomie zahaczyła o Zamek Królewski, czy równie popularną ul. Kanoniczą.

Zdjęcia w Krakowie

Sesja na Starym Mieście może odbyć się w kilku różnych miejscach. Kraków to piękne i inspirujące miasto, oferujące całe mnóstwo pięknych lokalizacji na wykonanie fotografii narzeczeńskich. Staraliśmy się jednak, by te zdjęcia nie miały charakteru pocztówek turystycznych. Bez względu na to gdzie wykonywane są zdjęcia, to ludzie a nie zamki w tle są na nich najważniejsi. Miasto miało być dla Nich tłem i po raz kolejny sprawdził się w tej roli doskonale. Co ciekawe, udało się uniknąć tłumów, a z wybranych miejscówek wycisnęliśmy co najlepsze. Wyszły nam naprawdę fajne zdjęcia.

Sesja Basi i Tomka – Stare Miasto, Wawel

Sesja Basi i Tomka miała bardzo spontaniczny charakter. Najbardziej niesamowite jest to, jak szybko złapaliśmy kontakt, widząc się właściwie po raz pierwszy w życiu. Nie minęła nawet godzina sesji, a już żywo rozmawialiśmy o naszych fascynacjach filmowych i muzycznych. Mogę śmiało powiedzieć, że Lenny Kravitz i Quentin Tarantino mają swój wkład w efekt końcowy ? Nie tylko oni, rzecz jasna. Konglomerat fotograf ślubny z Krakowa i Para z Wrocławia – to się musi udać! 🙂

Sesja na Starym Mieście

Poniżej kilka zdjęć z sesji na Starym Mieście, zapraszam do oglądania. No i oczywiście do magicznego, pięknego o każdej porze roku Krakowa ?

Sesja Basi i Tomka była częścią Ich turystyczno – rozrywkowej wizyty w Krakowie. Jeśli w najbliższych planach macie romantyczną wycieczkę do Krakowa i chcecie, by oprócz wspomnień zostało z niej kilka pięknych zdjęć, skontaktujcie się ze mną. Na dodatkową zachętę zapraszam do przeczytania wpisu Sesja narzeczeńska gdzie znajdziecie pomysły na wykorzystanie zdjęć z sesji oraz mini poradnik.

Sesje zdjęciowe w Krakowie to nie tylko zdjęcia w cieniu lokalnych zabytków. Gród nad Wisłą posiada mnóstwo lokalizacji z pięknymi, naturalnymi sceneriami. Jedną z nich wykorzystaliśmy w sesji narzeczeńskiej Eweliny i Grześka nad jeziorem Bagry.