sesja ślubna w mogilanach

Sesja Nowożeńców w Mogilanach

Dziś chciałbym pokazać Wam kilka zdjęć z sesji zdjęciowej w Mogilanach którą miałem przyjemność wykonać dla cudownej pary – Magdy i Tomka. Mimo że od wykonania tych zdjęć minęło już trochę czasu, dzień ten wiąże się z wyjątkowo miłymi wspomnieniami. Było ciepło, wietrznie i bardzo nastrojowo.


Park w podkrakowskich Mogilanach to miejsce w którym odbywa się wiele sesji Nowożeńców. Będąc tam na zdjęciach właściwie zawsze spotykaliśmy inne pary z fotografem. Sesja ślubna w Mogilanach już chyba nikogo nie dziwi. Otoczenie zabytkowego dworku z pięknym parkiem, zjawiskowymi alejami grabów czy niezwykłym ogrodem geometrycznym przyciąga rzesze Nowożeńców chcących tam właśnie zrealizować zdjęcia z wymarzonej sesji ślubnej.

Sam bywam w Mogilanach regularnie. W końcu to tylko kilkanaście kilometrów od Krakowa. Co ciekawe, za każdym razem przywożę ze sobą nieco inne zdjęcia. To miejsce ma naprawdę spory potencjał.

Magda i Tomek – sesja Nowożeńców w Mogilanach

Sesja Nowożeńców w Mogilanach w której w rolach głównych wystąpili zjawiskowi Magda i Tomek to kilka godzin spędzonych w otoczeniu pięknej przyrody okalającej dwór. On sam pochodzi z połowy XVI wieku. Choć budynek jest dość mocno zaniedbany, to w kwestiach remontowych powoli coś tam zaczyna się dziać. Już kilka razy natknąłem się na pracowników kręcących się w pobliżu. Mam nadzieję, że za jakiś czas dwór w Mogilanach uda się uratować i również jego wnętrza zostaną udostępnione zwiedzającym. W końcu to lokalna perełka Małopolski.

Sam dwór jest póki co niedostępny, ale warunki do fotografowania wokół niego są wprost wymarzone. W trakcie tej sesji wykorzystaliśmy potencjał tego miejsca, tworząc kilkadziesiąt pięknych zdjęć w różnych zakątkach. Poniżej możecie obejrzeć kilka z nich.

Sesja Nowożeńców w Mogilanach
Sesja zdjęciowa w Mogilanach
Sesja ślubna w Mogilanach
Sesja Nowożeńców w Mogilanach
Romantyczna sesja w Mogilanach
Aleja grabowa w Mogilanach
Sesja Nowożeńców w Mogilanach
Plener slubny Mogilany
Zakochana para w Mogilanach
Sesja Nowożeńców w Mogilanach
Sesja w Mogilanach
Romantyczne zdjęcia ślubne
Piękna Panna Młoda
Pan Młody moda męska
Sesja ślubna w Mogilanach
Pomysły na sesję ślubną
Para Młoda
Sesja ślubna w parku
Dwór w Mogilanach

Współpraca z Magdą i Tomkiem była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Ich opinię możecie przeczytać tutaj. A jeśli lubicie zdjęcia, to niedawno na moim blogu pojawiła się sesja zdjęciowa z pięknym, białym andaluzem. Polecam serdecznie.

Plener ślubny – wszystko co warto wiedzieć

Jeśli marzą Wam się zdjęcia z pięknej sesji plenerowej, skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o ofertę. Odsyłam również do poradnika Sesja ślubna w którym bardzo obszernie opisałem możliwości jakie daje sesja plenerowa Pary Młodej.