basia i dawid

Sesja zdjęciowa Basi i Dawida

Sesja zdjęciowa Basi i Dawida była kolejnym etapem naszej współpracy. Kilka dni wcześniej miałem przyjemność fotografować Ich piękny ślub i szalone przyjęcie weselne. Na sesję zdjęciową wybraliśmy okolice Zabierzowa, gdzie w urokliwym kamieniołomie pojawił się jeszcze gość specjalny. Ale o tym nieco niżej…

Sesja zdjęciowa Pary Młodej

Sesja zdjęciowa Pary Młodej wykonywana najczęściej kilka dni po ślubie to już tradycja, z której Nowożeńcy wciąż chętnie korzystają. Kadry z sesji poślubnej stanowią uzupełnienie zdjęć ślubnych i są niejako wisienką na torcie. Sesje zdjęciowa to okazja, by wykonać dla Pary Młodej zdjęcia, na które w dniu ślubu najczęściej brak czasu.

Basia i Dawid nie chcieli wyrywać się na sesję w dniu swojego ślubu i postanowili, że Ich sesja zdjęciowa odbędzie w innym dniu. Tuż po ceremonii pojechaliśmy tylko na króciutką sesję z pięknym, białym Mustangiem. Jak się później okazało, nie był to jedyny biały mustang z jakim robiliśmy zdjęcia 🙂

Sesja zdjęciowa w Zabierzowie

Poślubna sesja zdjęciowa Basi i Dawida miała odbyć się w okolicy kamieniołomu w Zabierzowie. Zdecydowaliśmy się na to miejsce z dwóch powodów. Przede wszystkim to naprawdę świetna lokalizacja na realizację sesji zdjęciowej. Kamieniołom i jezioro to główna atrakcja Zabierzowa. W pobliżu jest również piękny las zabierzowski, jednak tego dnia było naprawdę gorąco i postanowiliśmy, że zdjęcia wykonamy w otoczeniu jeziora.

Jak to w upalne dni bywa, nad jeziorem tego dnia odpoczywała masa ludzi. Wymagało więc pewnej wprawy wykonanie zdjęć tak, by w kadrze byli tylko Basia i Dawid. Udało się, co zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Zdjęcia z białym Andaluzem

Drugim powodem dla którego sesja zdjęciowa Basi i Dawida odbyła się w tym miejscu jest udział gościa specjalnego – pięknego białego Andaluza, który wraz ze swoją przesympatyczną opiekunką pojawił się specjalnie dla nas nad brzegiem jeziora.

Koń jest już doświadczony jeśli chodzi o sesje zdjęciowe, więc po tradycyjnym przekupstwie ulubionymi smakołykami dał się pogłaskać i przytulać. Bywał też niesforny, ale po prostu lubi się przytulać (widać to na ostatnim, czarno- białym zdjęciu). Sesja zdjęciowa przebiegła super, Para Młoda świetnie się bawiła a zdjęcia z drugiej części sesji możecie obejrzeć poniżej.

Sesja zdjęciowa – zakończenie

Na zakończenie sesji zdjęciowej wykonaliśmy jeszcze trochę romantycznych ujęć, a także kilka zdjęć które nie nadają się do publikacji (haha). Było fantastycznie!

Jeśli lubicie zdjęcia w tym stylu, zapraszam do obejrzenia sesji ślubnej Eweliny i Grzegorza w Folwarku Zalesie.