sesja ślubna w krowiarkach

Sesja zdjęciowa w pałacu Krowiarki

Sesja zdjęciowa w pałacu Krowiarki to jedna z moich ulubionych sesji ślubnych jakie wykonałem. Wiele wcześniej słyszałem o wyjątkowości, magicznym świetle, oraz wielu innych walorach pałacu. Właśnie dlatego z wyjątkową Parą Wiolą i Arkiem wybraliśmy się na Śląsk.

Sesja zdjęciowa w starym pałacu

Na miejscu okazało się, że Pałac Krowiarki choć wyjątkowy, to jest obiektem mocno zaniedbanym. W trakcie sesji musieliśmy wykazać się nie lada kreatywnością, by ukryć w kadrach to wszystko, co niekoniecznie pasowało by nam do klimatu zdjęć. Z drugiej jednak strony trzeba przyznać, że neorenesansowe wnętrza Pałacu Krowiarki wciąż potrafią ożywić wyobraźnię. Na tym chyba najbardziej mi zależało. Miejsce jest mocno odrealnione, więc łatwo “złapać klimat”.

Sesja zdjęciowa w Krowiarkach

Sesja zdjęciowa w zabytkowym pałacu mimo pewnych utrudnień pozwala na dużą dozę kreatywności. Nasza sesja zdjęciowa w Krowiarkach przebiegła znakomicie a współpraca z Nimi była dla mnie wielką przyjemnością. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ślubu, jak również w trakcie sesji ślubnej. Rozumieliśmy się doskonale i to też przełożyło się na efekty. Sama sesja ślubna w Krowiarkach to kilka godzin (nie licząc dojazdu z Krakowa) kreatywnej zabawy , ale też ciężkiej pracy i choć pod koniec wszyscy mieliśmy już mocno wyczerpane baterie, nikt nie narzekał. Po czymś takim nawet kawa w McDonalds smakowała jak złota Lavazza ? Reasumując- było warto!

Wiolu i Arku – bardzo Wam dziękuję. Wasza sesja zdjęciowa w pałacu Krowiarki była niesamowita!

sesja zdjęciowa w pałacu
zdjęcia ślubne w krowiarkach
sesja zdjęciowa w krowiarkach
sesja ślubna w krowiarkach
zdjęcia ślubne w krowiarkach
sesja ślubna w krowiarkach
sesja zdjęciowa w krowiarkach
zdjęcia ślubne w krowiarkach
sesja ślubna w krowiarkach
sesja ślubna w krowiarkach
sesja zdjęciowa w krowiarkach
zdjęcia ślubne w krowiarkach
sesja ślubna w krowiarkach
sesja zdjęciowa w krowiarkach
zdjęcia ślubne w krowiarkach
sesja ślubna

Pałac Krowiarki – wyjątkowe sesje zdjęciowe

Pałac Krowiarki świetnie nadaje się na sesje ślubne. Choć miejsce jest znane niemal wszystkim, ponieważ wiele Par Młodych wybiera je na swój plener, możliwości wykonania zdjęć w tej lokalizacji są nieograniczone. Jestem przekonany, że z każdej sesji ślubnej w Krowiarkach mógłbym przywieźć zupełnie inne zdjęcia. Pałac Krowiarki to wymagająca lokalizacja. Światło jest raczej trudne, a wnętrza sprawiają fotografowi niemało kłopotów. Kiedy jednak otwierają się bramy tego niezwykłego pałacu, człowiek zapomina o wszystkim. Warto wspomnieć, że Krowiarki to nie tylko pałac. Tuż obok mamy do dyspozycji piękny ogród, w którym również wykonaliśmy parę fajnych zdjęć.

Swoją drogą, jako fotograf uwielbiam wypady na Śląsk. Ilość miejsc w których można wykonać piękne i niepowtarzalne zdjęcia ślubne na Śląsku jest przytłaczająca 🙂 Sesja zdjęciowa w Pałacu Krowiarki to tylko jeden z przykładów, jak duży wpływ na klimat zdjęć ma wyjątkowe miejsce. Zapraszam Was również do obejrzenia romantycznej sesji ślubnej w Mogilanach.

Sesje ślubne – poradnik dla Nowożeńców

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia i chcielibyście zrealizować ze mną swoją sesję ślubną, zapraszam do kontaktu. Polecam Wam również lekturę obszernego poradnika Sesja ślubna w którym znajdziecie całe mnóstwo pomysłów i inspiracji na piękny plener.