ślub plenerowy

Ślub plenerowy Kamili i Grzegorza

Ślub plenerowy Kamili i Grzegorza miał klasyczny, elegancki charakter. Ta niezwykła uroczystość odbyła się w pięknych Ogrodach Rozkoszy w Muszynie, a ja miałem przyjemność sfotografować całe wydarzenie.

Ślub plenerowy – ceremonia w białym namiocie

Ślub plenerowy wymaga nieco innego podejścia do kwestii organizacyjnych. Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście pogoda. W tym wypadku jednak wszystko było pod pełną kontrolą. Para Młoda zapobiegliwie zadbała o to, by kapryśna aura nie zepsuła uroczystości.

W miejscu ceremonii rozstawiono przestronny, biały namiot w którym goście mogli wygodnie usiąść, nie narażając się na palące tego dnia promienie słońca. W razie deszczu namiot byłby równie przydatny, na szczęście tego dnia nie padało.

Po uroczystości i tradycyjnych życzeniach składanych przez Gości, Para Młoda w ogrodach zasadziła swoje drzewo. A później już wszyscy udali się do jednego z lokalnych hoteli, gdzie odbyło się huczne wesele.

Było pięknie 🙂

Galeria zdjęć

Jeśli szukacie inspiracji na swój ślub i wesele pod gołym niebem, zajrzyjcie do poradnika Ślub w plenerze.

Obejrzyjcie też koniecznie post Zdjęcia weselne ze ślubu Magdy i Adama, którego dużą część również odbywała się w warunkach plenerowych, w pięknym otoczeniu Zagrody na Pacanach.