sesje narzeczeńskie park w krakowie

Zdjęcia Par – sesje dla zakochanych… i nie tylko

Zdjęcia par to fotografie obejmujące kilka rodzajów sesji zdjęciowych. Najbardziej popularne są tutaj sesje narzeczeńskie, a więc zdjęcia, które często poprzedzają współpracę z fotografem w dniu ślubu. Oprócz zdjęć narzeczeńskich w kategorii tej mieszczą się również zdjęcia zakochanych, przyjaciół i rodzeństwa. Zobaczcie jak fajnym pomysłem może być taka sesja...

Sesja dla pary – dlaczego warto umówić się na zdjęcia?

Bez względu na to, czy jesteście zakochaną parą, dobrymi przyjaciółmi czy utrzymującym dobre relacje rodzeństwem, sesja zdjęciowa jest świetnym pomysłem na uwiecznienie Waszej wyjątkowej relacji. Kiedy po wielu latach wyciągniecie te zdjęcia z szuflady, będą dla Was i waszych bliskich bezcenną pamiątką. Wrócicie do nich wiele razy, przy okazjach specjalnych, jak również zupełnie bez okazji.

Zdjęcia par – współpraca z fotografem

Choć sami zapewne przy każdej okazji robicie sobie mnóstwo zdjęć telefonem, to współpraca z profesjonalnym fotografem będzie czymś zupełnie innym. Inne będą też zdjęcia z takiej sesji.

Fotograf spojrzy na Was i Wasze relacje z boku, dzięki czemu będzie mógł pokazać je w obiektywny i prawdziwy sposób. Zdjęcia par wykonywane przez profesjonalnego fotografa uchwycą magię chwili inaczej niż zdjęcia typu selfie. Pokażą Wasze emocje, miłość, przyjaźń i partnerstwo. Wzmocnią Wasze więzi, będą świetną zabawą i nowym, ciekawym doświadczeniem. Tych kilka chwil spędzonych razem w obecności obiektywu będzie doskonałą okazją do wzmocnienia Waszej relacji.

Sesja dla narzeczonych

O sesjach dla narzeczonych napisałem na moim blogu już przynajmniej kilka artykułów. W dzisiejszym poście powtórzę więc to, co najważniejsze jeśli chodzi o sesję narzeczeńską. Otóż – warto ją zrobić z przynajmniej kilku powodów.

Przede wszystkim, poznacie fotografa i jego styl pracy. Zobaczycie jak pozować do zdjęć i co równie ważne – oswoicie się z obiektywem. Po sesji narzeczeńskiej współpraca z fotografem w dniu ślubu będzie zupełnie bezstresowa. Zyskacie też piękne zdjęcia, które oprócz wzbogacenia Waszego rodzinnego albumu możecie wykorzystać jako dekoracje na swoim przyjęciu weselnym. Bardzo popularnym pomysłem jest też wręczenie rodzicom specjalnego prezentu – zdjęcia z sesji oprawionego w ramkę.

zdjęcia par

Zdjęcia dla zakochanych par

Zdjęcia par nie są zarezerwowane dla związków z planem założenie rodziny. Jeśli jesteście razem, jest Wam ze sobą dobrze i chcielibyście, by kilka takich wspólnych chwil uwiecznić na fajnych zdjęciach, nic nie stoi na przeszkodzie!

Sesje dla zakochanych mają tę moc, że mogą być pięknym odzwierciedleniem tego, jakim związkiem jesteście. Jeśli na przykład marzy Wam się romantyczna sesja w parku, lub wprost przeciwnie – wolelibyście szaloną sesję z oryginalnymi rozwiązaniami, każdy pomysł da się zrealizować zgodnie z Waszymi upodobaniami. Nie ma tu żadnych schematów i klisz.

sesja narzeczeńska Kraków

Sesja dla przyjaciół

Sesje dla przyjaciół to jeszcze dość młody, ale wysoce zaraźliwy trend w fotografii. Tam gdzie między ludźmi jest dobra energia, fotograf również może się wykazać swoimi umiejętnościami. Zdjęcia są doskonałym sposobem na zachowanie i podkreślenie wyjątkowej więzi między bliskimi osobami. Takie sesje fotograficzne są zwykle pełne spontaniczności, naturalności i prawdziwych emocji, co sprawia, że ​​ich rezultaty są niezwykle wartościowe. Największą popularnością cieszą się nowoczesne zdjęcia par przyjaciół utrzymane w luźnym, lifestyle’owym klimacie.

Sesja dla rodzeństwa

Sesja zdjęciowa dla rodzeństwa to doskonały sposób na uwiecznienie relacji między braćmi i siostrami. Jest to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu razem, tworzenia pięknych wspomnień i budowania silnej więzi rodzinnej.

Sesja fotograficzna dla rodzeństwa dostarczy Wam wyjątkowych wspomnień, które będziecie mogli podziwiać i dzielić się nimi z bliskimi. Zdjęcia z takiej sesji będą stanowiły piękną opowieść o Waszych relacjach, wzajemnym wsparciu i przywiązaniu. Będziecie mogli wracać do tych chwil, ciesząc się tym, jak rozwijała się Wasza przyjaźń na przestrzeni lat.

Sesja zdjęciowa dla rodzeństwa to również doskonała okazja do wyrażania Waszych indywidualności. Eksperymenty z różnymi stylami pozwolą podkreślić zarówno Wasze unikalne cechy, jak również tak ważne dla Was więzi. Zdjęcia z takiej sesji będą najpiękniejszym prezentem dla Waszych rodziców na kolejną rocznicę małżeństwa.

zdjęcia rodzeństwa

Sesja dla pary – gdzie zrobić zdjęcia?

Miejsce na sesję dla pary warto wybrać zgodnie z kontekstem sesji. Dobry wybór będzie spójny z tematem zdjęć i wzmocni ich kontekst. Największą popularnością cieszą się sesje plenerowe, zarówno wiosną, latem czy jesienią. Zdjęcia na łonie przyrody, w lesie, w parku czy na łące to doskonała propozycja dla zakochanych i narzeczonych.

Sesje dla przyjaciół warto zrealizować w scenerii miejskiej i miejscach w których lubicie wspólnie spędzać czas wolny. Z kolei zdjęcia z sesji dla rodzeństwa wyglądają doskonale, jeśli miejsce jest w jakikolwiek sposób związane z Waszą rodziną. Może to być dom rodzinny, przydomowy ogród, czy inne scenerie z którymi jesteście emocjonalnie związani.

Pomysły na sesję dla pary

Zrealizowałem dotąd całe mnóstwo sesji dla par. Począwszy od tych ślubnych, po sesje nieformalne, realizowane z różnych powodów i dla różnych osób. Fajnie jest, jeśli taka sesja ma jakiś kontekst i powstaje w określonym celu. Oto kilka przykładów:

  • Zdjęcia rodzeństwa z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca – wydrukowane fotografie jako prezent dla rodziców
  • Zdjęcia pary przyjaciółek ze studiów – sesja realizowana na zakończenie wspólnej edukacji, zdjęcia pamiątkowe
  • Sesja dla zakochanych – zdjęcia w klimacie sensualnym, zdjęcia pamiątkowe
  • Sesja dla partnerów biznesowych – nowy etap rozwoju firmy, zdjęcia do działań promocyjnych
  • Sesja dla pary artystów – zdjęcia autorów jako forma podkreślająca nawiązanie współpracy, do celów promocyjnych
  • Sesja portretowa dla rodziców, zdjęcia jako forma pamiątki

Równie świetne mogą być również zdjęcia par realizowane całkowicie spontanicznie, z ogólnie nakreślonym planem i ideą.

Zdjęcia Par Kraków

Tworzycie zgrany duet? Macie wyjątkową relację? A dodatkowo jesteście z Krakowa lub okolic i myślicie, że taka sesja byłaby super doświadczeniem? Zdjęcia par w formule którą realizuję to coś dla Was! Skontaktujcie się ze mną i zapytajcie o szczegóły współpracy. Chętnie złapię dla Was kilka wspólnych, bezcennych chwil. To kiedy się widzimy?