fotograf ślubny katowice

Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Katowice –  to nazwa pod którą znajdziecie moją stronę. Od wielu lat wykonuję zdjęcia ślubne i rodzinne dla Par ze Śląska i Małopolski, jak również z innych regionów naszego pięknego kraju. Pracuję nie tylko w Katowicach. Moja fotografia ślubna powstaje również w takich miastach jak Gliwice, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Rybnik, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Częstochowa, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza i wielu, wielu innych. Sporo podróżuję jako fotograf.

Fotograf w Katowicach- zdjęcia ślubne i rodzinne

Jako fotograf ślubny Katowice oferuję profesjonalne zdjęcia w następującym zakresie:

  • fotografia ślubna – ślub i wesele
  • sesja ślubna – sesja dla Pary Młodej
  • sesja narzeczeńska – zdjęcia dla Pary
  • fotografia chrztu – fotoreportaż z uroczystości
  • sesja rodzinna – zdjęcia rodzinne i dziecięce
  • sesja portretowa – indywidualne sesje kobiece

Zdjęcia ślubne i rodzinne to podstawa mojej działalności.

Fotografia ślubna Katowice – gwarancja pięknych wspomnień

Fotografia ślubna Katowice to główna specjalność mojej marki Anyday. Bierzecie wkrótce ślub? Jestem pewien, że marzą Wam się piękne, ponadczasowe zdjęcia z ceremonii i wesela. Kadry w których zatrzymają się chwile Waszego szczęścia, radosne spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi, pocałunki, uściski, gorące życzenia i miłość fruwająca w powietrzu. Taki właśnie będzie ten dzień, piękny i pogodny, bez względu na pogodę ? Fotografia ślubna w moim wykonaniu to gwarancja pięknych wspomnień!

Fotografia ślubna w Katowicach to możliwość wykorzystania pięknych miejsc i scenerii na wyjątkowe zdjęcia ślubne. O tym poniżej.

Fotograf na ślub – na co zwrócić uwagę?

Wybór fotografa na ślub to decyzja którą musicie podjąć  jeszcze na etapie planowania całej uroczystości. Dla Was jako Młodej Pary to jedna z ważniejszych decyzji, ponieważ zdjęcia ślubne to jedyne, co Wam zostanie z tego dnia. Ślub to wyczekiwane wydarzenie, na organizację którego składa się wiele różnych elementów. Aby wszystko poszło perfekcyjnie, trzeba wszystko rozsądnie zaplanować. Dobry fotograf zadba o to, by każdy ważny moment tego dnia został profesjonalnie uwieczniony.

Na co zwrócić uwagę wybierając fotografa na ślub? Przede wszystkim warto obejrzeć jego zdjęcia ślubne. Nie musicie znać się na fotografii by ocenić, czy podobają Wam się prace umieszczone w galerii. Zwróćcie uwagę na kolorystykę, pomysły, sposób pokazywania określonych wydarzeń. To one określają styl fotografa. Zastanówcie się, czy chcielibyście by tak wyglądały zdjęcia z Waszego ślubu czy sesji. Fotografów na rynku jest naprawdę wielu, a dzień ślubu zdarza się tylko raz. Warto wybrać dla siebie najlepszą możliwą opcję. Fotograf na ślub musi być po prostu świetny w tym co robi. To nie czas i miejsce na kompromisy. Wasz ślub jest tylko raz w życiu! Fotograf ślubny Katowice – Anyday to najlepsza opcja!

Fotograf na wesele Katowice i Śląsk

Przed Wami wiele miesięcy przygotowań do uroczystości, która zamknie się w przedziale 24 godzin. Istne szaleństwo! W tym dniu wydarzy się jednak wiele pięknych, niezapomnianych chwil. Wielu z nich w ogóle nie zauważycie, o wielu szybko zapomnicie.  Właśnie dlatego zatrudniony przez Was fotograf na ślub musi być osobą odpowiedzialną, kompetentną i doświadczoną. Musi być profesjonalistą ze zmysłem reporterskim, który potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia z ceremonii ślubu. To tętniący energią reportaż, w którym zapisane zostaną Wasze emocje, małe i wielkie radości których doświadczycie w tym dniu. Dobre zdjęcia ślubne są ilustracją całego dnia, z uwzględnieniem wszystkich ważnych momentów. Takie zdjęcia sprawią Wam najwięcej radości i będą pięknymi wspomnieniami do których będziecie często wracać. Fotograf ślubny Katowice – gwarancja pięknych wspomnień.

Niezwykle ważne jest, by fotograf na wesele potrafił pracować dyskretnie. Od tej umiejętności zależy, jak będą wyglądać Wasze zdjęcia. Jeśli ludzie będą zwracać uwagę na fotografa, wszystko to będzie widać w kadrach. Jeśli zdjęcia będą wykonywane z perspektywy obserwatora, będą miały znacznie bardziej naturalny charakter.

Fotograf ślubny Katowice – co mnie wyróżnia?

Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Katowicach lub okolicy to dobrze trafiliście. Jeśli marzycie o wyjątkowych zdjęciach to nie mogliście trafić lepiej! Mam Wam do zaoferowania zdjęcia w nowoczesnym, pozytywnym stylu i pięknych, szlachetnych kolorach. W czasach gdy większość fotografów oferuje swoim klientom wybledzone, smutne kadry, moje zdjęcia wręcz kipią od pozytywnej energii i emocji. Nie biegnę za tym co modne. Każda moda szybko mija, a zdjęcia zostają. Chciałbym by Wasze zdjęcia były uniwersalne i to z pewnością wyróżnia mnie z grona fotografów z Katowic.

Poza tym jestem obserwatorem potrafiącym cierpliwie wyczekać na odpowiedni moment. To dla mnie niezwykle ważne, ponieważ zawsze gdy fotografuję uroczystości ślubne w głównej mierze skupiam się na tych ulotnych chwilach. W nich zawiera się cała istota mojej pracy. Fotograf ślubny Katowice to wyjątkowy fotograf, który potrafi zatrzymać w kadrze ulotne chwile. Takie kadry cenię najbardziej.

Reportaż ślubny – zdjęcia ze ślubu i wesela

Reportaż ślubny to fotograficzny dokument z całego ślubu i wesela. Wyjątkowe zdjęcia, które zachowają dla Was każdą ważną chwilę. Nieśpieszna atmosfera porannych przygotowań, makijaż ślubny, fryzura, łyk wody, mała kanapka już w biegu, a później ubieranie sukni ślubnej i pełne emocji oczekiwanie na przyjazd ślubnego orszaku. Chwilę później chłodne wnętrze kościoła i niezwykła ceremonia, w trakcie której wszystkie oczy będą skierowane na Was, każde ucho wysłucha dokładnie przysięgi którą sobie złożycie. Brawa, gratulacje, życzenia, wspólne zdjęcie gdzieś na schodach. Zaczynamy przyjęcie weselne. Jeszcze trochę nerwów podczas pierwszego tańca, a później już szalona zabawa do białego rana. Tak wygląda mój reportaż ślubny. Zdjęcia ze ślubu i wesela na zawsze zatrzymają wszystkie te chwile.

fotografia ślubna katowice

Sesja ślubna – poślubne zdjęcia Młodej Pary

Sesja ślubna to zdjęcia Młodej Pary wykonywane już po ślubie. Zdjęcia z takiej sesji są kwintesencją fotografii ślubnej. Ich artystyczny, silnie emocjonalny charakter jest głównym powodem dla którego cieszą się wśród Nowożeńców tak wielką popularnością. Sesja ślubna to możliwość wykonania zdjęć Pary Młodej w różnych lokalizacjach. Sesje w górach, w lesie i nad wodą, sesje miejskie, zdjęcia stylizowane, portrety ślubne, pomysły na plener ślubny są nieograniczone. Dla mnie jako fotografa sesja ślubna to również możliwość wykonania zdjęć Młodej Pary w ciekawym świetle. Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej w Krowiarkach by zobaczyć jak wygląda zestaw zdjęć z takiego spotkania.

Sesja narzeczeńska – zdjęcia zakochanych

Sesja narzeczeńska to zdjęcia Pary wykonywane najczęściej kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu. Sesja narzeczeńska jest świetną rozgrzewką przed fotografią w dniu ślubu. Pozwala Parze poznać fotografa, jego styl pracy, a także oswoić się z widokiem obiektywu. Dzięki temu w dniu ślubu, jak również podczas pleneru ślubnego Para nie jest już tak bardzo zestresowana, a zdjęcia są bardziej naturalne. Sesja narzeczeńska ze względu na swój luźny i nieformalny charakter to okazja do utrwalenia pięknego okresu w życiu. Jeśli planujecie swój ślub i obawiacie się jak wyjdziecie na zdjęciach ślubnych to gorąco polecam sesję narzeczeńską! Fotograf ślubny Katowice – zacznijmy współpracę od sesji narzeczeńskiej!

sesja narzeczeńska katowice

Gdzie zrobić plener ślubny w Katowicach?

Trudno wyobrazić sobie piękniejszą pamiątkę ślubną niż plener ślubny w Katowicach. Katowice i cały Śląsk to niezliczona ilość miejsc, w których można wykonać oryginalną sesję ślubną.

Katowice to miasto w którym przeszłość miesza się z przyszłością. Stwarza to dla fotografa ślubnego ogromne pole do uwolnienia kreatywności. Z jednej strony mamy tu przepiękne tereny zielone, parki, las, urocze kopce czy rozległe łąki. Z drugiej miasto, jego zabytkowe, ale również to bardziej nowoczesne oblicze. Katowice pełen jest świetnych miejsc na to, by zrobić w nich sesję ślubną czy plener narzeczeński. Sesja trwa zwykle kilka godzin, w tym czasie możemy zrobić zdjęcia w różnych lokalizacjach i w ten sposób Wasz album ślubny wypełnią różnorodne, wyjątkowe zdjęcia. Świetnym pomysłem jest choćby nocna sesja, w trakcie której możemy wykonać zdjęcia w tak klimatycznych miejscach jak to, na poniższym zdjęciu. Fotograf ślubny Katowice – w moim wydaniu pomysły na sesję się nie kończą.

fotografia ślubna katowice

Fotografia chrztu w Katowicach

Fotograf ślubny Katowice to nie jedyne moje zajęcie. Fotografia chrztu w Katowicach to moje kolejne zajęcie. Zdjęcia z chrztu są w dużej mierze konsekwencją mojej aktywności jako fotograf ślubny. Wiele Par dla których wykonywałem zdjęcia ślubne prosi mnie, bym sfotografował chrzest ich dziecka. Często też polecają mnie znajomym poszukującym fotografa na chrzest. To kolejne wyzwanie którego podejmuję się z przyjemnością. Fotografia chrztu nie jest łatwa. Uważam, że to jedna z najtrudniejszych uroczystości do sfotografowania. Trzeba wykazać się ogromnym refleksem, przewidywać kolejne wydarzenia i umieć poradzić sobie w najbardziej stresujących sytuacjach.

Fotografia chrztu w Katowicach to zdjęcia z krótkiej i intensywnej uroczystości. Obrzęd chrztu, z polewaniem główki dziecka wodą święconą, namaszczeniem i błogosławieństwem, każda z tych chwil trwa zaledwie kilka sekund. Właśnie wtedy powstają najważniejsza zdjęcia. Wcześniej fotografuję przygotowania w domu, detale i moment ubierania dziecka w odświętny strój. Po ceremonii jestem z Wami jeszcze chwilę, wykonując ujęcia z przyjęcia rodzinnego. Zdjęcia reportażowe składają się na album z chrztu.

Sesja rodzinna na Śląsku

Skoro chrzest to również sesja rodzinna. Wasze dzieci rosną a Wam umykają kolejne chwile. Warto zatrzymać ten czas na profesjonalnych zdjęciach. Z pewnością macie w swoich telefonach mnóstwo pięknych ujęć wykonanych przy różnych okazjach. Jednak profesjonalna sesja rodzinna to co innego. Przede wszystkim to będą Wasze wspólne zdjęcia, nikogo nie będzie na nich brakowało. Ponadto fotograf zadba o to, by nie były to przypadkowe ujęcia. Sesja rodzinna to wyjątkowa pamiątka rodzinna i zawsze warto zdecydować się na takie zdjęcia.

Sesja rodzinna odbywa się najczęściej w miejscach w których Wasze dzieci będą czuć się swobodnie i naturalnie. Często jest to jeden z parków, w okolicy którego jest np. jakiś plac zabaw. Bywa również, że sesja rodzinna odbywa się w otoczeniu pięknych śląskich scenerii, Fotograf Katowice  – pomysłów na zdjęcia rodzinne z pewnością mi nie braknie.

Fotograf Katowice – sesja portretowa

Sesja portretowa to jeszcze jedna moja propozycja fotograficzna. Adresowana jest głównie do kobiet chcących spróbować swych sił w roli modelki. Często tego typu sesje są prezentem dla kogoś, komu chcemy sprawić radość.  Sesja portretowa w moim wykonaniu to zdjęcia sensualne, lekkie i delikatne. Nie musisz mieć praktycznie żadnych umiejętności w pozowaniu przed obiektywem. Wystarczy, że zatroszczysz się o swój wygląd, ubiór, makijaż i fryzurę. Resztę zostaw mi. Jestem przekonany, że zdjęcia które razem wykonamy dadzą Ci wiele radości. Pomogę Ci w pozowaniu i pokażę, jak wyglądać korzystnie. Sesja portretowa w Katowicach możliwa jest do wykonania niemal w każdej lokalizacji. Akurat te zdjęcia są mocno skoncentrowane na osobie, miejsce ma drugorzędne znaczenie. Dla mnie jako fotografa ważne jest jedynie światło.

Naturalne zdjęcia z reportażu i sesji

Jak większość moich klientów, kocham naturalne zdjęcia. Właśnie dlatego reportaż fotograficzny wykonuję zawsze w sposób dyskretny, bez ingerowania w przebieg wydarzeń, ustawiania i powtórek. Dzięki temu w większości sytuacji pozostaję niezauważony, a moje zdjęcia są niewymuszone. Zdjęcia grupowe to jedyne sytuacje aranżowane w trakcie całego reportażu. Cała reszta dzieje się bez mojego wpływu, co pozwala zatrzymywać wyjątkowe chwile w pięknych kadrach.

Fotografie z sesji zdjęciowej również najlepiej wyglądają w naturalnej, spontanicznej formie. Jedynie na początku pomagam się trochę rozkręcić, “wejść w klimat sesji”. Podpowiadam jak pozować i jak dobrze wyglądać. Z czasem osoby które fotografuję świetnie radzą sobie same, a mi pozostaje kreatywne fotografowanie. Sesja zdjęciowa w luźnej, bezstresowej atmosferze pozwala mi wykonać piękne, naturalne zdjęcia.

zdjęcia ślubne w katowicach

Autorska obróbka – naturalne kolory

Naturalne kolory to jeden z tych elementów, które wyróżniają moje zdjęcia ślubne i rodzinne. Nie ulegam modom na brązowo- pomarańczowe lub skrajnie wybledzone zdjęcia, jakich dziś wszędzie pełno. Moda jak każda inna szybko minie, a zdjęcia pozostaną takie jak otrzymaliście. Nie da się ich już zmienić. Dlatego jako fotograf zapisuję Wasze wspomnienia w uniwersalnej formie. Do takich wspomnień zawsze chętnie wrócicie. Ich pozytywny, ponadczasowy charakter to zaleta, którą z pewnością docenicie jeszcze bardziej po latach.

Fotoalbumy i wydruki

Oprawa moich zdjęć, pudełka na wydruki, fotoalbumy, materiały, elementy grawerowane czy tłoczenia, wszystko wykonane jest z najwyższą dbałością i na najwyższym poziomie. Chciałbym, by finalne materiały które ode mnie otrzymujecie odznaczały się wysoką jakością i estetyką. Nie jestem gadżeciarzem, nie czuję się też sprzedawcą. Możecie liczyć na to, że w kwestii oprawy doradzę Wam najlepiej jak tylko potrafię.

Profesjonalny fotograf – piękne zdjęcia w każdej sytuacji

Na koniec zdradzę Wam pewną tajemnicę. Niemal 99% osób które fotografowałem, po raz pierwszy w swoim życiu miała do czynienia z profesjonalnym fotografem. Mimo to na zdjęciach zawsze wychodziły pięknie i profesjonalnie. Zastanawiacie się, jak tego dokonałem? Uważam, że dla profesjonalnego fotografa równie istotne jak umiejętność radzenia sobie z aparatem fotograficznym, światłem i kadrem jest to, by osoby fotografowane otrzymały ode mnie właściwe wsparcie. Kiedy po raz pierwszy stajesz przed obiektywem, na twarzy najczęściej widać stres i niepewność. To nie sprzyja dobrym, naturalnym zdjęciom. Profesjonalny fotograf powinien szybko poradzić sobie z tą sytuacją. Każdy ma na to swoje sposoby.

Ja najbardziej cenię naturalność, otwartość i luźną atmosferę, dzięki której tych kilka, czasem kilkanaście godzin w moim towarzystwie minie Wam bardzo szybko. W trakcie fotoreportażu pracuję dyskretnie, by złapać naturalne, niewymuszone ujęcia. Podczas sesji zdjęciowej pomagam Wam w pozowaniu, dzięki czemu wspólnie realizujemy piękne kadry. Oto cała tajemnica.

Fotograf ślubny Katowice  – jestem do Waszej dyspozycji. To co, kiedy zaczynamy?